reference

CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

Blízký východ
VIDEO RECENZE Jordánsko - Šimkovi
Blízký východ
VIDEO RECENZE Jordánsko - Vráťa P.
Blízký východ
VIDEO RECENZE Jordánsko - Jarda M.

Naši spokojení zákazníci

Jordánsko – Jarda M. - Blízký východ

Hodnocení klientů zájezdu To nejlepší z Jordánska s českým průvodcem, přímo po skončení zájezdu.

Jordánsko – Vráťa P. - Blízký východ

Hodnocení klientů zájezdu To nejlepší z Jordánska s českým průvodcem, přímo po skončení zájezdu.

Jordánsko – Šimkovi - Blízký východ

Hodnocení klientů zájezdu To nejlepší z Jordánska s českým průvodcem, přímo po skončení zájezdu.

Kambodža a Vietnam – R. Jakubínský

Celý zájezd jsme si moc užili, organizace ze strany CK byla úžasná. Veškeré hotely nadmíru předčily naše očekávání a výlety byly vybrané přesně dle naší povahy.

Od příletu fungovalo vše jako na drátkách, včetně přesného příjezdu průvodců. Výlet do Kambodžiby chtěl časově trochu poladit a doladit, ale jinak bylo vše skvělé.

Vietnam – Oulehlovi

Ještě jednou děkuji za perfektní organizaci a zajištění naší dovolené. Informace před cestou naprosto vyčerpávající, přesné a srozumitelné. Je to již naše druhá cesta s vaší CK a obě skvěle připravené. Rádi bychom se příští rok podívali do Austrálie, určitě se na vaši CK obrátím.

Thajsko – Katka F.

S dovolenou jsme byli spokojeni. Pokud jde o krátké hodnocení:

Bangkok: hotel absolutně famózní. Průvodce Lukáš, perfektní. Zcela nám vycházel vstříc.

Phuket, bez jakýchkoli problémů, stejně jako Phi Phi.
Indie – Věra oldřich Lošťákovi

Ano, už jsme zase zdrávi a šťastně doma. Přesto však stále žijeme v Indii ve vzpomínkách a vyprávění našim známým. V těch vzpomínkách a vyprávění má zcela nezastupitelné místo organizace a servis na cestě jako služby cestovních kanceláří VIVA Travel. Po celou cestu byly služby perfektní a nám nezbývá než za ně poděkovat. Paní Sikha jsem již poděkoval poslední den pobytu na pláži v Goa při řešení transportu na letiště. Nyní bych rád poděkoval i vaší CK a Vám osobně  za vynikající přípravu cesty a ochotu s níž jsme se u Vás setkali. Byla to již 3. naše cesta organizovaná vaší CK a věřím, že nebyla s ohledem na naše zkušenosti s CK VIVA Travel poslední.

Vietnam a Kambodža – Aleš Háma

Asie se vydařila, jako všechny ostatní cesty s VIVA travel. Program na míru zpracované podle našich požadavků, na místě vše fungovalo a my si to náramně užili. A asijské jídlo jsem si vychutnal, to miluju. Již se těším na další cestu s Vivou.

Privátní Hanoj a Phu Quoc – Jindřich s přáteli

Moc děkuji za zorganizování zájezdu. Odpočinuli jsme si, poznali něco nového, dovezli vzpomínky a zážitky. Je to již naše druhá cesta s vaší CK a obě skvěle připravené.

Ho Chi Minh a Mui Ne – Radim J.

Celý zájezd jsme si moc užili, organizace ze strany CK byla úžasná. Veškeré hotely nadmíru předčily naše očekávání a výlety byly vybrané přesně dle naší povahy. Od příletu fungovalo vše jako na drátkách, včetně přesného příjezdu průvodců. Dále probíhala dovolená opět úplně skvěle, hotel a celkově i místo Mia Muine bylo neskutečné.

Laos – Bohumír a skupina

Na přelomu června a července letošního roku jsme se vydali do Laosu. Jako první jsme navštívili město Luang Prabang, kde nás nadchla historie tohoto místa, ale i blízké vodopády nebo každodenní večerní trhy s výborným jídlem. Po třech dnech strávených v Luang Prabang jsme se vydali na jih do okolí města Pakse, kde byla zase úžasná příroda a každý den zde bylo co objevovat. Za nás bylo vše výborně přichystáno, jak od Viva Asie, tak od jejich partnera, který se o nás po celou dobu programu staral.

Barma na míru – Adéla a Tomáš Ž.

Rádi bychom vám touto cestou poděkovali za úžasnou dovolenou. Vše klaplo a proběhlo tak jak mělo. Vaše místní cestovní kancelář, která se o nás starala si zaslouží velikou pochvalu!!!

Barma je nádherná…
Vietnam a Kambodža – Jitka a Vojta

Celá dovolená byla naprosta úžasná a vybraná místa nám doslova učarovala. Ubytování vždycky v pořádku, transfery pohodlné a všechno šlo tak, jak bylo naplánované. Díky celému týmu CK, kteří nám byli vždycky k dispozici.

Vietnam – Helena a skupina

Chtěla bych celému týmu poděkovat za úžasně zorganizovanou dovolenou. Do Vietnamu jsme vyrazili na 14 dní a určitě to stálo za to. Za tuto dobu jsme stihli projít všechny hlavní místa, ale také zákoutí, kam bysme se sami nedostali. Aktivní dovolenou jsme pak zakončili v krásném městě Hoi An. Celá cesta byla výborně naplánovaná a vše bylo vždy na jedničku. Už se těším až se vydáme na další cestu s vámi.

Vietnam na míru – Jaroslav Malý

Tento rok jsem využil nabídku spol. VIVA Asie a dovolená ve Vietnamu – druhá polovina dubna, mě opravdu nadchla. Nejenom, že vše platilo tak, jak bylo domluvené s cestovní kanceláří (počínaje Vízem), ale hlavně i přístupy agentury ve Vietnamu, naprostá péče o klienta, dobrá komunikace v angličtině, vysoká kvalifikace průvodců ohledně znalostí, vzdělání a ochoty komunikovat o všem možném. 

Seznámení se se životem lidí žijících v okolí Delty Mekong. 
Děkuji společnosti za prožité zážitky a příjemné chvíle.

A všem, kdo má rád poznávání nového a přitom chce mít jistotu, že slíbené požadavky budou splněny mohu společnost VIVA Asie doporučit.

Slider

Proč viva travel

Jsme specializovaná cestovní kancelář, která se orientuje na exotické destinace na míru. Cestovní kancelář provozujeme od roku 2009, kdy jsem využil vlastních zkušeností s dlouholetým životem v Austrálii.
Osobní zkušenost
Rodinný přístup
Vše na míru
Specialista na Asii
10 let na trhu

objednejte si tištěný katalog

Rádi vám zašleme tištěný katalog poštou
chci zaslat katalog
Naše specialita

DOVOLENÁ NA MÍRU

více o dovolené na míru

1 - nejméně, 5 - nejvíce

×
×
×
×